سه شنبه ٠٢ بهمن ١٣٩٧ - 
1 2
 
صفحه اصلي > معرفی مرکز > ماموریت های مرکز 
 
 

چشم انداز و ماموریت مرکز تحقیقات بیماریهای کلیه و مجاری ادراری

 

 

 

چشم انداز (Vission)

ما مي خواهيم به معتبرترين كانون تحقيقات در سطح منطقه خاورميانه و كشورهاي همسايه در زمينه بيماري هاي كليه و مجاري ادرار تبديل شويم و نقش موثر و زمينه ساز براي كاهش بار بيماريهاي كليه و مجاري ادرار در كشور داشته باشيم و جهش بزرگ در سطح آگاهي هاي مردم در زمينه بيماريهاي كليه و مجاري ادراري در ايران به وجود آوريم .

 

 

ماموریت (MISSION)

مرکز تحقیقات بیماری های كليوي و مجاری ادراری زیر مجموعه دانشگاه علوم پزشكي شهيد بهشتي ميباشد . اين مجموعه بعنوان يك مركز پژوهشي و آموزشي فعاليت مي نمايد و در جهت برنامه هاي بهداشتي درماني كه توسط وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشكي وضع شده است در حيطه بيماري هاي كليه و مجاري ادراري حركت مي كند .

دريافت كنندگان خدمات اين مركز، سیاست گزاران حوضه سلامت،  اعضاي هيئت علمي كل كشور ، محققين ، دستياران و دانشجويان، انجمن هاي علمي پژوهشي، بنيادهاي دولتي و غير دولتي، سازمانها و مراكز تحقيقاتي و انجمن هاي بين المللي و مردم مي باشند.

ما بر آنيم تا با انجام پژوهش در راستاي اولويتهاي ملي و بين الملي به رفع مشكلات نظام سلامت و توليد علم  در حيطه بيماريهاي كليه و مجاري ادراري بپردازيم. ما در زمينه پژوهش تلاش مي كنيم بستري مناسب براي محققين و افراد نخبه فراهم آوريم و مركزي براي جذب افراد نخبه علمي باشيم و سعي مي كنيم در آموزش و بازآموزي جامعه پزشكي اثر بخش باشيم و با ارائه نتايج تحقيقات خود در غالب نشريات داخلي و خارجي جامعه عمومي و علمي را نسبت به فعاليتهاي خود آگاه سازيم.

ما همواره سعي مي كنيم با سازمانهاي ملي و بين المللي همكاري متقابل انجام دهيم و از مشاركت و كمك و حمايت آنها به نحو موثري استفاده نماييم .

 مركز تحقيقات با تاسيس آزمايشگاه سلولي و ملكولي قصد دارد نقش موثرتري در زمينه تحقيقات علوم پايه و كاربردي كردن نتايج آن داشته باشد .

ما براي نيل به اهداف خود همواره ارزشهاي اخلاقي انساني و اسلامي را مد نظر داريم و به آنها كاملاً پايبند مي باشيم و سعي مي كنيم همواره به مردم و حمايت كنندگان مالي و معنوي خود براي انجام وظايف مان پاسخگو باشيم .

سازمان به عنوان اولين مركز پژوهشي كشور در زمينه بيماري هاي كليه و مجاري ادراري وظيفه خود مي‌داند با توجه به تغیير و تحول مداوم نيازهاي جامعه و اولويت ها با حفظ اصول و ارزشها و در جهت ارتقاء سطح دانش در زمينه بيماريهاي كليه و مجاري ادرار اهداف و ماموريت هاي خود را مورد بازبيني قرار دهد.  

پیوندهای مهم
پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری

پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری

پایگاه اطلاع رسانی دولت

نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری
 
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی
شهید بهشــتی
آدرس : تهران - بزرگراه شهید چمران خیابان یــمن - خیابان شهید اعــرابی جنب بیمارستان آیت الله طالقانی

تلفن : 23871 - 021
پست الکترونیک : info@sbmu.ac.ir